Retmon Çözüm PaketleriOrtam İzleme Sistemi

Denetlenmek istenen bölgenin ortam değişkenlerini (sıcaklık, nem, duman, hava akışı, su kaçağı v.b.) izlemek, kaydetmek, kontrol altında tutmak için kullanılan veri toplama ve izleme sistemidir. Terminal çalışmak için herhangi bir Bilgisayar/Sunucu bağlantısına ihtiyaç duymaz. Kurulumu kolay yapılır, esnek ve güvenilir hizmet sunar.
Devamı

Enerji Yönetim Sistemi

İşletmelerin enerji, tüketim ve ortam koşulları gibi değişkenlerinin anlık olarak tek bir merkezden izlenmesine, analiz edilmesine ve yönetilmesine olanak sağlayan çözüm paketidir. İşletmenizdeki enerji sistemini uçtan uca kontrol edebileceğiniz enerji yönetim çözümlerimiz; sisteminizdeki kayıpları ölçerek enerji sisteminizi iyileştirmenize yardımcı olur, enerji verimliliğini arttırır ve enerji maliyetinizi azaltır.
Devamı

Data Center ve Altyapı Yönetimi

Data Center, Tesis, Sistem Odası ve Şube gibi ortamların işleyişlerinin analiz ve yönetimini sağlayan yazılımdır. Farklı bölgelerdeki ortamların sıcaklık haritası, nem haritası, UPS durumları, klima faaliyetleri, anlık enerji durumları gibi sistem sağlığı ve sürekliliği için denetlenmesi gereken kritik tüm durumların raporlanmasını, online olarak izlenilmesini ve kontrol edilmesini sağlar.
Devamı

Kural Ve Bildirim Yönetimi
Raporlama
Ortam İzleme
Merkezi İzleme ve Yönetim
Şube, ATM ve Baz İstasyonu İzleme
Enerji Yönetimi
Tüketim Yönetimi
Kablo Yönetimi
Varlık Yönetimi
İş Emri Yönetimi
Bakım ve Servis Yönetimi
Değişim Yönetimi
ÇÖZÜMLER - Retmon | Ortam İzleme Çözümleri
Retmon, Konzek Teknoloji güncel yazılım ve donanım teknolojilerini kullanarak Endüstri 4.0 uyumlu, Üretim Yürütme(MES), Üretim Verimlilik(OEE), Ortam İzleme, Enerji Yönetimi, Sistem Otomasyon ve Proses Kontrol alanlarında çözümler geliştirmektedir.
cozumler-data-center-veri-merkezi-ortam-izleme-ortam-denetleme-ortam-denetleme-cihazi-isi-ve-nem-takip-cihazi-isi-ve-sicaklik-takibi-sicaklik-takip