RETMON HAKKINDA
 
Retmon, Konzek Teknoloji San. Ve Tic. A.Ş.'nin tescilli bir Markasıdır. 2004 yılından bu yana bilgi birikimi ve tecrübesiyle Konzek Teknoloji güncel yazılım ve donanım teknolojilerini kullanarak Endüstri 4.0 uyumlu, Üretim Yürütme (MES), Üretim Verimlilik (OEE), Ortam İzleme, Enerji Yönetimi, Sistem Otomasyon ve Proses Kontrol alanlarında çözümler geliştirmektedir.

Retmon, sunduğu güncel yazılım & donanım çözümleri ile Data Center ve Ortam İzleme alanlarında başarısını kanıtlamıştır.

Satış öncesi ihtiyaç analizlerinden başlayarak, en uygun çözümü sunuyor, satış sonrası hızlı ve güvenilir desteği ile her aşamada müşterilerinin yanında oluyor.
KURUMSAL - Retmon | Ortam İzleme Çözümleri
2004 yılından bu yana bilgi birikimi ve tecrübesiyle Konzek Teknoloji güncel yazılım ve donanım teknolojilerini kullanarak Endüstri 4.0 uyumlu, Üretim Yürütme (MES), Üretim Verimlilik (OEE), Ortam İzleme, Enerji Yönetimi, Sistem Otomasyon ve Proses Kontrol alanlarında çözümler geliştirmektedir.
kurumsal-data-center-veri-merkezi-ortam-izleme-ortam-denetleme-ortam-denetleme-cihazi-isi-ve-nem-takip-cihazi-isi-ve-sicaklik-takibi-sicaklik-takip